Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava PC na hry

Zdravím všechny zde přítomné.
Jak šel čas, tak šel můj - dříve herní počítač více a více do věčných lovišť..

Momentálně s ním mám jeden problém a to ten, že se mi už nevyplatí připlácet další peníze za jeho vylepšení a moje oblíbené hry na něm už taky nějakou dobu nezapnu..

Proto se tedy přikláním k řešení, že si pořídím po těch letech počítač nový, což může být trochu výzva, vzhledem k tomu, že jako student nemohu svojí PC výbavě věnovat tolik financí, kolik bych ráda věnovala..
Proto tak koukám po komponentech a snažím se přijít na nejlepší a zároveň nejlevnější řešení k sestavě herního PC.

Proto se vás chci zeptat, jaké komponenty byste zvolili vy, kdybyste měli zhruba 10-15 tisíc na sestavu počítače, který by sloužil jak k práci s grafikou, videem etc., tak i k hraní her jako je AC: Syndicate, Unity,.. a podobné hry a které komponenty naopak opravdu ne..

Přeji pěkný večer a všem předem děkuji za příspěvky.

Mám zdroj.. 400Waťák, mechaniku, napájecí kabel, HDDčka, zdarma licenci na 7čky a 8.1čky mám taky a určitě ještě něco z PC bych zachovala..Ale že by ta sestava stačila jen doplnit, to ne..
Možná že bych mohla nakonec investovat i kolem 12-18K, ale to nemůžu říct tak lehce, vzhledem k tomu, že k mým zálibám patří i focení a to mě už taky stojí dost peněz :D Spíš jen tak sleduju názory ostatních, protože opravdu mám vysoké nároky ale zároveň budu ráda za ušetřené peníze

Jako takový obecný přehled k tomu, co veřejnost upřednostňuje více.. :)

Tam je to ale vždy dáno pouze finančním limitem. Pokud je ta cena přiškrcena, tak jinak než na AMD to nikdy postavit nelze. Pokud je rozpočet vyšší, tak je naopak Intel vždy jasnou volbou. A to říkám jako naprosto nezaujatý člověk :-)

K tomu příspěvku výše.. (pokud by se finanční limit mohl posunout k 18k), příklad:
http://www.czc.cz/152569,174123,101084,74749,15276 2,139158,143541/kody
(+ HDD ze starého PC)

Tam už je ten výkon zas někde trochu jinde..