Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tato aplikace je z důvodu zajištění vaší ochrany blokována

Dobrý den,

měl bych takový menší problém. Nedávno jsem nainstaloval Win10 a s tím tedy i čistou instalaci. No a tedy teď když chci nainstalovat ovladače k tiskárně HP tak mě to tam nepustí prý z důvodu zabezpečení ochrany (AMJNu.png). Když jsem se díval do "řízení uživatelských účtů" tak jsem to dal na minimum. Vypnul jsem i antivirák a stejně furt nic :/ . Poradíte mi prosím...Ta tiskárna je docela potřeba no :/

Děkuji za rady :)

Disk E: je co?
Zkus si ten program zkopírovat na lokální disk a spustit odsud.
Zákaz spouštění aplikací (zvlášť instalátoru, který má skoro nejvyšší práva) přímo ze sítě má své své opodstatnění.

# Na tom CD je prímo instalacní soubor, nemam na mysli Instalacního Asistenta co más na obrázku, tak zkus instalaci spustit prímo z toho instalacního souboru, také muze byt zapotrebí ho spustit jako správce /pravym klikem mysi spustit jako: Správce.

# Mas presny typ té tiskárny, podíváme se jestli HP nemá naky jiny ovladac urceny (podepsané) na Win10/za zkousku to stoji.
• Jinak tiskárna se dá nainstalovat i pres PARAMETRY > PERIFERIE/tam jak je i Bluetooth > PRIDAT > instalace : z CD, ale napis nejdrív ten typ tiskárny, urcite nejaké reseni najdeme :-)

[img=/file/view/25203-hp-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/25203-hp-jpg[/img]

win 10 nevlastním, nejsem blázen. klikni na vlastnosti exe a pokud je čudlík odemknout, tak odemkni. jinak existuje ladící mód na nt systémech, kdy přijme i nepodepsaný ovladač. nebezpečná věc. klikni si ve vlastnostech na digi. podpis a nainstaluj certifikát.

Ked to restartnes do vyberu nudzoveho rezimu, tak tam je aj moznost ze nabootovat bez kontroly digitalnych podpisov ovladacov. Bolo u W8.1 ale moze to byt aj u W10.
Alebo Inac nepouzivat Win10, nechapem jaky je na to dovod. Ze potom nic nefunguje? SadoMasoKlub10 ?

Do hledání v levé dolní části obrazovky dejte "Místní zásady zabezpečení", odklikněte, v levém sloupci v okně co se zobrazilo dejte "Místní zásady", z možností vyberte "možnosti zabezpečení", v seznamu v pravé části okna pak vyberte "Řízení uživatelských účtů: Spustit všechny správce v Režimu schválení správce" následně zvolte možnost "zakázáno". Po restartu můžete vaší aplikaci/instalaci již spustit.

Až spustíte co potřebujete, doporučuji vrátit nastavení do původního stavu, tato funkce v tomto přenastavení může působit obtíže při spouštění jiných programů.

Ano. Má odpověď je určena pro ty, které na tuto diskusi odkáže vyhledávač po té, co se jeho prostřednictvím pokusí nalézt řešení zde probíraného problému (Stejně tak jako sem včera navedl mě - včera tu řešení dotazu ještě nebylo, dnes už tu je, za což jsem rád).