Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí pevný disk

Potřebuji pomoc prosím
Mám dotaz. Ze starého notebooku jež mi nefungoval jsem jsi vytáhl pevný disk a udělal jsem si z něj externí pevný disk. Vše funguje jak má ale nemůžu zde najít své fotky a ani filmy prostě nic s mých dokumentu a navíc vždy když chci něco přidat nebo smazat hlásí mi to že musím mít oprávnění nebo kartu zabezpečení. Nevíte jak na to ?? Děkuji

Pravy klik na disk - vlastnosti - zabezpeceni, preber si vlastnictvo, zaskrtni ze aj pre podzlozky. Alebo pridaj opravnenia pre Everyone, a zaskrtni pre vsetky podzlozky (ak nejde tak preberaj vlastnictvo).
Tvoje dokumenty ak si ich daval do dementneho ulozista MS su v users\menopovodnehouzivatela\