Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Podpořte nás : Problém platby

# Po zkousce vyuzit vasi moznosti platebni podpory, jsem dnes obdrzel mail od bankovniho poradce, ze informace jsou nekorektni, ERROR zahrnuje:
• Jmeno drzitele
nebo
• IBAN

Podle verifikace, IBAN existuje a je korektni, jaké v tom pripade pouzit jméno drzitele?
Zkousel jsem pouzit mé dve bankovni konta : <SOCIETE GENERAL> i <BANQUEPOSTALE>, ale obe dve mi vraci, ze nemam uvedené "jméno drzitele".

• Vase platebni Informace jsou stale aktualitou? Je mozné dostat TITULAIRE/Jmeno, jméno "DRZITELE" konta (poradna.net mi to vraci zpet).
• Pred asi 2 roky, jsem zkousel platbu pres PayPal, ta tusim fungovala, ale ten uz nakou dobu nepouzivam a platebni informace jsou jiz proslé.

[img=/file/view/25204-banque-de-france-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/25204-banque-de-fr ance-jpg[/img]

# Informace k platbe jsem cerpal zde : support

V D sa tiez zadava aj prijemca, ona banka totiz moze aj overovat ze ci to zhruba je ten ucet. Ale nemusi to overovat vobec, tusim bolo minule ze to prestanu overovat uplne. Ale meno treba zadat, ide o nazov uctu na ktory to ide, normalne je to meno drzitela uctu, v tomto pripade to bude asi to poradna s.r.o. ak je to firemny ucet (kto zakladal ucet tak vie jaky to ma nazov :)