Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor nechce naskočit

Dobrý den, prosim o radu, z ničeho nic mi po zapnutí počítače nechce najet monitor. Zůstává mrtvy, i přesto, že dle mého názoru počítač normálně funguje, grafika běží, zkoušel jsem ji i vyndat a očistit kontakty. Kabelem k monitoru to také není, zkoušel jsem jej na notebooku. Baterku v základní desce jsem také zkusil vyndat a stále nic .... Nevite někdo co s tím? :(((

# Pocky pocky, co jsi presne delal, co jsi kam presne strkal ?
• Ten monitor ma i jiné vstupy, zkousel jsi i ostatni? /Jestli ma vstup HDMI, tak do neho zapoj neco jiného, treba DVD prehravac etc.
• Ma ten monitor rucni nastaveni VSTUPU?

- zkoušel jsem vytáhnout grafickou kartu a zpět zandat.

- má DVI-D a D-SUB, oba jsem zkoušel a ani jeden nejde. HDMI monitor nemá

- něco tady jako vstup přepínat jde, ale bohužel jsem to ted zkusil přepnout do všechno možnosti a moniter stejne nenaskoči :(