Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem error 0xc0000185

Dobry den. Mam problem ze mi spadol win a nemozem sa do neho opat dostat. pise mi error 0xc0000185. uz som si tu na fore vyhladal ako postupovat ale ani to nepomohlo a nikam som sa nedostal pretoze po vytvoreni USB podla navodu mi aj tak pise media fail a potom uz len ciena obrazovka. ak by mi niekto vedel poradit priadne pomoct budem velmi vdacny za odpovede dakujem

Z MS si stáhni ISO Windows 8 a vypal nebo udělej bootovací FlashDisk. Pokud máš na notebooku možnost recovery nebo máš instalační médium, krok přeskoč. Můžeš použít i recovery CD, pokud jsi dělal bitovou kopii

Nabootuj z instalačního média a zvol opravu startovacích souborů

popravde to neviem... stahujem to na hdd ale neviem co stym potom dalej stou zlozkou... ci ju mam len skopirovat na usb alebo nejak otvorit a ako postupovat to neviem :( som amater a momentalne nemam v blizkosti ziaden servis ani nikoho kto by mi to vedel spravit tak to skusam sam aspon takto