Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Rychlost ntb"

Zeptám se úplně hloupě.
Bude ntb se 4GB DDR3-1333 a SSD o tolik rychlejší, než
ntb se 4GB DDR2-667 a SSD, že se vyplatí jej prodat a pořídit nový?
Samozřejmě se stejným systémem a v kancelářské práci.
Děkuji

Rychlost veci zavisi hlavne od CPU a nainstaleneho bordelu vo Windows a pripadne neustale spustenych antivirov a podobnych nezmyslov, a ne od typu RAM.
(neviem jake tam mas CPU a zbytok, ale ak tam mas SSD a 4GB RAM tak to nebude nejaky srot a teda na tvojom mieste nic nepredavam, musi to stacit)