Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil - nezobrazi se fotky

Cau , mám problém ... poslední dobou se mi stava a deje doted ze cokoli screennu nebo vyfotim se v galerii ukaze jen jako seda plocha .. a kdyz ji chci sdilet pres messenger tak chyba v nacitani media ... doufam ze data nejsou ztracena .. je nato nejaka aplikace nebo tak ? :o jde docela o dulezite fotky .. jde to doufam nejak

Jaký telefon,jaký operační systém, jaká aplikace, přední - zadní foťák? Screen obrazovky, ..jak se to ukáže ve správci souborů, když to přetáhneš do Pc kablíkem tak to udělá co? má to paměťovou kartu? Kam to ukládá, Jde udělat tovární nastavení?