Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automatické řazení ikon na ploše

Zdravím všechny!!

Potřeboval bych pomoct vyřešit tento problém, na ploše se mi samovolně řadí ikon jakoby k levému rohu, když je seřadím tak, jak chci, tak prostě vypnu nebo restartuju PC stejně se seřadí k levému rohu. Četl jsem tady témata, že to je spojený s ESETem, ovšem žádný eset nepoužívám.

OS: Windows 10.

A budou se řadit i v případě, kdy klikneš pravou myší na ploše a zvolíš Zobrazit a tam zrušíš zaškrtnutí u Automaticky uspořádat ikony?

Téma bylo spojeno s ESETem, ale to neznamená, že to nemůže způsobovat nějaký jiný antivir nebo proaktivní čistící program.
Probíralo se to i zde, zkus si v registrech zkontrolovat klíč, který tam máš.

http://pc.poradna.net/q/view/1489078-neustale-zaro vnavani-ikon-na-plose-na-levou-stranu-po-spusteni- systemu