Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompletní PC sestava - livestream, gaming, graphic design

Zdravím poradnu!

Potřeboval bych poradit s touto PC sestavou. Hlavní využití: hry, grafika, livestream na 2 full HD monitory. Jsem v USA, kde nic jako czc či Alfa není, takže musím vše objednat přes Amazon.

Odkaz na PC sestavu

Mám také pár dotazů:
Jaký procesor byste vybrali? (v listu jsou 2) lze ten 3,3ghz CPu přetaktovat na 4,5?
Jaký chladič na něj? (v listu opět 2)
Co říkáte na ten case?
Jsou spolu všechny prvky kompatibilní?
Windows 8.1 nebo 10?
Možnost zapojení 2 grafických karet do budoucna?
A nakonec, jaké kabely potřebuji dokoupit, aby při zapojování nic nechybělo?

Díky moc!

Poznámka:
Máš tam dva rozdílné procesory s.1151/jádrový 4+4 a s.2011-E/jádrový 6+6.
Desku jen pro s.1151.
Jelikož procesor s.2011-E má čtyř kanálový řadič pamětí tak jsou moduly potřeba 4x4GB nebo 4x8GB a odpovídající desku.

(jinak i7-5820K HS je celkově výkonnější a s možností přetaktu, podle mě do sestavy "na všechno" vhodnější i když to bude o poznání dražší)