
Jaký antivir zdarma je nejlepší?
Jaký antivir ke stažení zdarma je nejlepší?
Změna předmětu, původně: antivir
Změna kategorie, původně: Programování (karel)
Jaký antivir ke stažení zdarma je nejlepší?
Změna předmětu, původně: antivir
Změna kategorie, původně: Programování (karel)
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Ahoj,já vyzkoušel všechny zdarma, a mohu jen doporučit Avira antivirus.Ten je nejlepší z free.Jinak… vanasi 26.02.2016 12:02 |
vanasi | |
....Ten je nejlepší z free.... ano,takový červený sklapovací deštníček. Ale to je tak vše. nový forestek 27.02.2016 13:04 |
forestek | |
nejlepší antivir - oblíbený dotaz uživatelů s iq živě.
nabídnu odpověď: jakýkoli free, třeba i žádn… nový lední brtník 26.02.2016 20:37 |
lední brtník | |
Na jake Windows?
Windows 7 - Microsoft Security Essentials (musis stahnout s webu MS, zabudovany Wi… nový RedMaX 26.02.2016 21:52 |
RedMaX | |
V tomto případě nejlepší není žádný. Pokud po ativiru nic nechceš,aby nebrzdil systém,použij integro… nový forestek 27.02.2016 13:02 |
forestek | |
Dlouhou dobu jsem měl doma na všech PC placený AVG. Nedávno mě ale naštvali zvyšující se cenou, tak… poslední L-Core 27.02.2016 13:10 |
L-Core |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Ahoj,já vyzkoušel všechny zdarma, a mohu jen doporučit Avira antivirus.Ten je nejlepší z free.Jinak já používám zase nejlepší mnou vyzkoušený,ale placený, Kaspersky internet security.
....Ten je nejlepší z free.... ano,takový červený sklapovací deštníček. Ale to je tak vše.
nejlepší antivir - oblíbený dotaz uživatelů s iq živě.
nabídnu odpověď: jakýkoli free, třeba i žádný.
důvody jsem popisoval 100x, bfu stejně nechápou, tak co s nima.
Na jake Windows?
Windows 7 - Microsoft Security Essentials (musis stahnout s webu MS, zabudovany Windows Defender neni totozny s tim novejsim a moc toho neumi).
Windows 8, 10 - uz je zabudovany Windows Defender, ktery prevzal v techto systemech funkce MS Security Essentials, takze zadny dalsi antivir nepotrebujes.
---
Nicmene nekteri lide chteji od antiviru i dalsi funkcnosti jako je nastavitelny Personal Firewall, Sandbox apod. a potom doporucuji COMODO Internet Security.
Zminovala se tu i Avira, no na to COMODO nema a nevim, jak ted, ale furt mi tam driv vyskakovala hlaska, ze by radi abych si koupil placenou verzi, stvalo me to, COMODO nic nevyskakuje. Ale zase ta Avira vylozene spatna neni, pocitac ti uplne nezazdi jako jine antiviry, ale fakt je, ze nejmin vykonu zere ten od Microsoftu, protoze je svazany se systemem a nezatezuje tolik jako ostatni doinstalovane.
V tomto případě nejlepší není žádný. Pokud po ativiru nic nechceš,aby nebrzdil systém,použij integrované v systému.
Dlouhou dobu jsem měl doma na všech PC placený AVG. Nedávno mě ale naštvali zvyšující se cenou, tak jsem to vykopal a přešel na free verzi.
Jestli je nejlepší, nevím. Zas tak moc po něm nechci.