Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teclast X98Pro Windows 10 Jak udělat foto

Dobrý den,

Mám tento tablet s DualBootem Androidu a Windowsu, používám primárně Windows a oproti androidu mi chybí možnost pořídit snímek foťákem. Neznáte nějakou možnost, nejlépe obecnou, jak se dá u tabletů s Windowsem pořídit snímek, když v nich není, nejspíše, žádný vestavěný program?

Myslíš printscreen obrazovky nebo fotku přes kameru?

Na printscreen staří použít apliakci Výstřižky nebo prostě použít klávesu PrinstScreen a potvrdit uložení spoubrů do OneDrive.

Na focení stačí použít aplikaci Kamera.