Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP PSC 1510 - tisková kazeta je moc napravo

Zdravím, mám problém s tiskárnou HP PSC 1510. Koupil sem do ní novou černou tiskovou kazetu, ale háže mi to chybu, že je vložena moc napravo. Novou sem kupoval proto, že u té minulé taky byl problém v tom, jak je vložená. S barevnou není žádný probém. Nemůžu tisknout, protože to pořád hází tu chybu, ale myslím si, kdyby byla možnost nějak "donutit" tisknout, že by to šlo... Má s tím někdo nějaké zkušenosti? Prosím nějak stručně, jsem na tohle laik:-)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Zrejme je ta kazeta bud nepodporovana alebo vadna (mal som raz original HP a nesla, kupil som inu stejny typ a sla)
P.S. dufam ze si dal prec z toho tu ochrannu lepiacu pasku co je na tryskach, ked si ju tam nechal tak to nepojde.
P.S. alebo si ju len blbo zalozil, vyber a zaloz znova spravne.