Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s 4k displayem

Ahoj, dnes jsem si koupil nový 4k display. Přijde mi, že má ale takové zvláštní zpoždění oproti poslednímu FULLHD display... Vše je takové malilinko opožděné.. Myš ma malinké zpoždění, klávesnice taky trochu pomalejší odezvu. Není to nic zásadního, ale je to věc ktere si všimnete a pak vás štve, když jste za display dali 18,000,- ... Nevíte jak si s tím poradit?

Děkuji.

To bude ale najskor asi vlastnost toho monitora, grafika sama o sebe nic nespozduje. Co to je za znacku?
BTW. je to vobec monitor? U TV je spozdenie normalne ptz su v tom debilne upravovacie procesory, niekedy sa da v menu to vypnut (CRM ci jak sa to vola alebo zapnut herny mod apod).
Mas vo Win nastavene nativne rozlisenie monitora? A jaku obnovovaciu frekvenciu?

30 Hz je ale dost malo, kolko vie ten monitor? Ak nevie viac jak 30Hz tak to je potom pekna kravina (dobre max na filmy)

P.S. skus nastavit 1920x1080 a 60Hz, potom je "opozdenie" prec?
p.S.2. mam taky pocit ze si sa nechal zblbnut kravatakom z marketingoveho oddelenia vyrobcu a kupil si riadnu kravinu :)

Ve x 2,160 na 30 Hz stím nic nenaděláš,

The 30Hz limitation is the VX2880ml and will be a deal-breaker for many. While it's suitable for use as a TV to stream or play 4K video, doing any actual work or gaming is seriously compromised experience due to laggy cursor trails and other side effects of 'ghosting'.

http://www.techradar.com/reviews/pc-mac/monitors-a nd-projectors/monitors/viewsonic-vx2880ml-1272973/ review/2