Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se starým počítačem

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jaký by mohl být problém v mojem starém pc.

MB: Sapphire 845gvms4-a34vl
Procesor: Intel Pentium 4 2.66 GHz
RAM: 1GB
HDD: Nejdříve WD Caviar 800|80GB teď Segate barracuda 7200.7|80GB
Zdroj: 300W Eurocase

Probém je ten, že ať zapojím jakýkoliv z těchto disků, tak při startu počítače problikne dioda z červené na zelenou asi na sekundu a potom se zase vypne. nenaběhne nic a počítač stále jede. Kde by mohl být problém?

Děkuji za odpověď

Na cca 2 minuty vytiahnite batériu zo základnej dosky a všetko odpojte zo základnej dosky (HDD, CD-ROM ...) a snažte sa rozbehnúť BIOS - bez pripojených zariadení. Keď BIOS riadne nabehne, potom postupne pripájať po jednom zariadení až kým nezistite ktoré to spôsobuje.

[http://imgbank.cz/images/2016/02/27/bateria_CR2032 _BIOSKO9ZS.jpg]