Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení HiFi věže a počítače

Dobrý den,
potřeboval bych poradit, jak mám propojit HiFi věž k počítači tak, aby zvuk šel jak do věže, tak i do mých normálních reproduktorů připojených k PC 3,5mm jackem.

Děkuji :)

Věž - https://www.alza.cz/mikrosystem-philips-mcm16-d129 300.htm (reproduktory vyměněny za lepší, kvalitnější)
Reproduktory - http://www.czc.cz/genius-sp-hf-1800a/67974/produkt

pořídil jsem si zvukovku, do které se dá zapojit 5.1 systém (1 jack na přední a 1 na zadní reproduktory). Přední (původní) hrají dobře, ale když věž, po který chci, aby hrála pouze vzadu, zapojím do jacku, nehraje to. V driveru, kde se dají otestovat jednotlivé reproduktory hrají všechny tak jak mají, ale nikde jinde ne. Nevíte jak na to?

Ale já jsem to už zapojil a jakoby to funguje. Proč by to nemělo fungovat? Já nechci aby některý reproduktor z věže hrál vpředu a některý vzadu - to by nešlo. Já jsem zapojil CELOU věž do zvukovky, kam se zapojují reproduktory které mají hrát vzadu. Teď mám akorát problém s tím, že programy, např chrome, negenerují zvuk 5.1, takže hrají jen přední reproduktory (ne ty z věže)