Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde vyměnit grafická karta ?

Ahoj, asi před 4 roky jsem si koupil notebook Acer Aspire One D270 zhruba za 5,000Kč neseká se vše ok. Jenže má prostě na nic grafiku ale úplně na nic nerozjede to základní hry nebo aplikace pro PC. V počítači jsem nikde nenašel jakou to má grafiku možná základní VGA. Moje otázka je zda jde vyměnit grafika a nakolik to přijde ??? Kdybych ho prodal tak si myslím že bych nedostal ani 1,500Kč je to něco jako tablet.

Podrobnější informace o notebooků: http://notebook.cz/clanky/recenze-notebook/2012/ac er-aspire-one-d270
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nemáš PC sestavu. (karel)

Dobrý den, ideálne by bylo koupiť rovno novší notebook, tento šrot je nanič, takže doporučuju vám našetriť aspoň 15 tisíc a pak budete mať ako tak slušný notebook, ktorý už bežnú prácu zvládne v poho, aj nejaké tie hry.