Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po vyčištění ventilátoru u notebooku pokles fps

Dobrý den,
Měl jsem problémy s poklesem výkonu mého notebooku Lenovo IdeaPad G700. Vyčistil jsem ventilátor a prostor kolem něj od prachu, ale místo očekávaného zvýšení výkonu (nebo spíše návratu do normálu) se výkon naopak ještě zhoršil. Ventilátor fouká pouze studený vzduch i při spuštění náročných programů. Jako kdyby se systém najednou nebyl schopen vyburcovat k vysokému výkonu. Každá rada by mi velice pomohla. Předem děkuji.

Vypadá to, že za problémem jsou dvě příčiny. Zaprvé moje stupidita, tudíž špatně dotažené šrouby a zadruhé nedostatečná vrstva teplovodivé pasty, která se nejspíš při čištění odtrhla. Zkusím nanést novou a uvidím, jaký bude výsledek.