Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni flashky k tabletu

Nenapada nekoho, proc se mi na tabletu Akai TAB-7800Q s Androidem nedari zobrazit pripojeny flashdisk Kingston 8 GB? Tablet spojuji s flashdiskem pres mini Usb konektor dodanym Usb kabelem, jenom na konci mam Usb redukci samice-samice koupenoiu za cca 30 kc, aby to slo propojit.
Muze byt problem prave v te redukci, musela by byt nejaka specialni nebo jediny kabel? Nebo maji tablety obecne problem se propojit s flashdisky?

Muze prip. pomoci nejaka aplikace nad Androidem? Ani po stazeni Total Commanderu se mi flashka nezobrazuje.
Diky za radu, hezky vecer.

niektoré tablety nevedia skutočne nič robiť s pripojeným flash diskom,niektoré pracujú s flash diskom len do max 4GB,niektoré ho zobrazia len v položke správa pamäte a tam ho treba manuálne aktivovať na použitie,treba si pozrieť manuál alebo web výrobcu......