Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vytvořit nová složka

Použila jsem čistící program a od té doby mi nefunguje nabídka pravého tlačítka myši. Jde mi hlavně o to, že nemohu vytvořit novou složku. Složka nejde vytvořit ani pomocí kláves.

To je vcelku normalni, bohuzel na toto uzivatele prijdou az po hloupem pouziti cisticiho programu. :-/

Bud mas zalohu a obnovis si system ze zalohy pred pouzitim cisticiho programu nebo mas vytvoren bod obnoveni systemu, ty lepsi cistici programy ho vytvori sami pred pouzitim a obnovis system z nej z doby pred cistenim.

Nejhorsi moznost je, ze nemas nic a potom te ceka kompletni reinstal systemu. Jednoduse odlifrujes sva uzivatelska data nekam na externi disk a potom preinstalujes operacni system na cisto vcetne formatovani disku. Snad te to pro priste pouci nepouzivat cistici programy. :-)

složka jde vytvořit v normálním správci souborů - f7.
průzkumník nikdy nebyl normální.

lamy a zastánci čistících kriplprogramů tvrdí, že to dovoluje vrátit změny zpět: tak to použij.

jestli to zakázalo funkci pravého tlačítka myši, hledal bych opět v policies - viz registry:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies