Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook Toshiba

U Toshiby začal samovolný restart.Po zavedení zákazu restartu počítač nabšhne ale někdy po kratším,jindy delším čase přestane reagovat a obrazovka zmodrá-ale ne typicky modrá,spíše šedivě modrá..Pokud přepnu počítač do nouzového režimu se sítí,běží normálně a zatím ani jednou nezkolaboval.Mám windows 7,žádný program,jen prohlížeč Firefox a Google.Můžete prosím poradit,kde je chyba?Díky předem za radu.

Tak jsem všechno vyzkoušel.Nouzový režim běží bez problémů,jakmile to dám normálně naběhne a ihned vypne.Prostě nenačítá nic z disku a obrazovka je šedivá.Teplota v nouzáku je 45 až 50 stupňů.Nejde ani když vložím CD a chci třeba opravit s ním,nebo novou instalaci,rovněž to zkolabuje a obrazovka je šedivá.