Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje fungující mikrofon

Zdravím :)
Dnes po reinstalu windows mi přestal fungovat mikrofon. Problém je v tom, že mikrofon fungoval a funguje, ale ne na tomto počítači. Stáválo se mi to i dřív, protože často reinstaluju windows, tak to neni první případ kdy se mi to stalo, ale už to přetrvává moc dlouho, vždy se mi mikrofon po pár restartech pc a hraní ve správcích zvuku zapl. Hledal jsem všude na internetu, ale nikde neni rada která by mi pomohla už sem skoušel skoro vše. Používám Realtek HD audio driver, ale i když ho odinstaluju, tak mi pořád mikrofon nejde.
Děkuji všem za pomoc :)

Nainštalovať na zvukovku správny ovládač.
A za ďalšie - vpravo dole ikona repráčika - PTM - Zvuky - Nahrávanie a VYBRAŤ z ponuky Microphone ako predvolené zariadenie.
To, že odinštaluješ ovládač - logicky microfón nepôjde - OS nevie, čo má použiť (aký ovládač) na aké zariadenie (nenastavené ako predvolené).