Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDD

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, mám tu dva disky, na obou je windows, na jednom funkční a na druhém windows, který hází chybu a nedostanu se ani na plochu a chce to po mě product key. šlo by to udělat nějak tak, že se spustí ten jeden s funkčním windowsem a ten druhý se bude chovat jako disk D: (pomocné úložistě) a ve windovsu toho prvního vych vymazal veškerá data D: disku?

Děkuji za odpověď.

pokud nezvládneš ani vlézt do biosu a najít sekci "boot", zapoj aspoň správně disky: ten funkční ať je zapojený jako první = číslo jeho konektoru na desce musí být nižší než u druhého disku, viz popis na desce nebo obrázek v manuálu.
pak by to mělo automaticky nabootovat z prvního disku.