Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook Lenovo y50-70 herní problémy

Dobrý den,
včera jsem si zakoupil notebook Lenovo y50-70
Procesor: Intel Core i7 4710HQ
Grafická karta: NVIDIA GeForce 860M 4GB GDDR5
Operační paměť: 8GB DDR3
Pevný disk: 256 GB SSD
Operační systém: Windows 8.1

K témuto notebooku jsem si též zakoupil pár her třeba Dying Light, který jsem nainstaloval jako první.
Ale notebook tuto hru nezvládá, naprosto nechápu jak je to možné, protože podle HW notebooku, bych tuto hru měl rozjet a notebook by se neměl ani zapotit.
Čím to může být ?
Předem děkuji za odpověd

Hardwarové požadavky Dying Light
Minimální
Intel Core i5-2500 (3,3 GHz) nebo AMD FX-8320 (3,5 GHz)
Nvidia GeForce GTX 560 nebo AMD Radeon HD 6870, 1 GB grafické paměti

Doporučené
Intel Core i5-4670K (3,4 GHz) nebo AMD FX-8350 (4 GHz)
Nvidia GeForce GTX 780 nebo AMD Radeon R9 290, 2 GB paměti

Takze prakticky nesplnujes ani minimalni pozadavky.