Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Xperia Z1 Compact - problém s vypínáním

Dobrý deň, mám problém s telefónom sony xperia z1 compact. Keď zvolim na svojej Z1C volbu poweroff (a tu v nasledujicom dialogovem okne potvrdim), telefon sa vypne, ale okamžite sa zobrazí logo SONY, následne displej stmavne a zase sa zobrazí logo SONY a stále sa to opakuje dokola....dakujem

Změna předmětu, původně: Sony Xperia Z1 Compact (host)

Pokud jen poslou navod, ktery nefunguje, tak se vcelku nic moc nedeje, ale pokud tam neznaly uzivatel bezny BFU vola skrz opravu notebooku a oni ho bez upozorneni na zalohu uzivatelskych dat, zacnou navadet na obnovu tovarniho nastaveni, tak uz je to mnohem horsi.

To, ze je to tam normalni jsem si i overil a na muj nasledny dotaz, zda chapou, ze diky jejich telefnicke navigaci prave uzivatel prisel o sva data, mi arogantne odpovedeli, ze je to nezajima.