Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem microfon .

Zdravím poprosím vás o radu .
Mám u notebooku integrovaný microfon ale dost šumí tak jsem se rozhodl si pořídit sluchátka s microfonem . Když ho zapojím počítač mi napíše že byl připojen a to je tak všechno microfon zaplej mám zkusil jsem různý testy skype na internetu a nikde nefunuje . při vložení microfonu do notebooku ten integrovaný se vypne a když ho vyndám tak se zapne . Tak jestli někdo neví čím by to bylo . Nechci letět do obchodu že mi nefunguje microfon a byla to jen chyba u mě v notebooku softwarová . Mám win 10 notebook : fujitsu ah512

Omlouvám se za špatný vysvětlení ale nevim jak líp to vysvětlit .

Předem děkuji moc za pomoc

Ta sluchátka s mikrofonem se zapojují do notebooku přes USB nebo jackem (kulatý konektor)?
V nastavení zvukové karty bývá možnost, co se má stát při připojení konketoru - zda tam zapojuješ mikrofon nebo naopak potřebuješ vícekanálový zvuk.
Má vůbec ten notebook možnost připojení mikrofonu, to znamená kombinovaný jack?