Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej starého PC

Dobrý den, chystám se prodat svůj starší herní PC s parametry:

Operační systém
Windows 10 Profesional 64 bit

Procesor
QuadCore AMD Phenom II X4 945
3.00 Ghz

Chladič procesoru
Xigmatek Loki II

Operační paměť
8 GB RAM DDR3
Kingston 1600 Mhz, 4 x 2048 MB

Grafická karta
MSI Nvidia Geforce GTX 650 Ti BOOST
Paměť 2048 MB

Základní deska
MSI 970A-G46 (MS-7693)

SSD disk
Samsung SSD 840 EVO
Velikost 120GB

HDD disk
Western digital (řada green)
Velikost 500GB

Zdroj
Cooler Master GX 650 W

Monitor
Benq E2220HD
Typ LCD
Rozlišení FULL HD
Úhlopříčka 22
Zabudované dva reproduktory

Zdarma přidám klávesu s myší a dva kvalitní reproduktory značky GX s krabičkou do které je ještě možno dokoupit a zapojit společně s reproduktory Subwoofer.

Základní deska, chladič procesoru, SSD disk jsou nedávno kupovány, je tomu asi rok a půl. Stejně tak grafická karta není úplně nejstarší, asi 2 roky stará. Bohužel k tomu nemám už záruční listy a ani krabice, ani CD s ovladači desky a grafiky :D. Jde o to že bych ho rád prodal ale nevím za kolik, jakou to má vlastně cenu. Představoval bych si asi za 15 000Kč ? Je to dobrá cena za tohle, nebo mám trochu ubrat ?

Jinak místo tohohle PC bych chtěl jít do herního notebooku www.alza.cz. Chtěl bych se Vás zeptat jestli je to vůbec lepší než můj PC, abych ho neprodal a nekoupil pak horší notebook :-) a jestli jsi na tom notebooku zahraju novější hry na menší paramtery např. Normální nebo na vysoký. Díky všem za odpovědi.

To samozřejmě vím že PC za 30 by byl dvakrat lepsi nez ten notebook ale PC ja nechci. jde mi o to že nemam zase tak velky byt a potrebuju usetrit misto, nez mit rozvalenej PC s velkym monitorem, klavesou, mysi a bednou u stolu, to bych radsi bral herni notebook kterej mi i usetri misto :-)

Když tak na to koukám tak si říkám že vlastně ani ten notebook za 30 tisíc nepotřebuji, stačil by i třeba za 15 tisíc, aspoň ušetřím peníze. Ale jde mi o to že si rád zahraju např. hru Dota 2 atd. Taky bych byl rád aby ten notebook takové hry jako např. ta kterou jsme uvedl zvládal bez problémů a bez sekání. Tenhle jsem našel www.alza.cz. Je pořád lepší než můj comp a zvládal by hry na horší detaily ? Např. Tu Dotu 2 která má minimální parametry:

OS: Windows 7
Procesor: Intel Dual core nebo AMD 2.8 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafika: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeaon HD2600/3600
DirectX: Version 9.0c
Místo na disku: 8 GB
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

Teď koukám že předtím když jsem se ptal jestli je ten notebook na kterej jsem posílal odkaz za 30 tisíc lepší než můj PC tak si psal že ne asi ! Jako že je lepší. A teď tu zase píšeš že GTX 650Ti je víc než 960M ne ale tak výrazně ? Tak nejdřív tvrdíš jak je lepší a pak napíšeš tohle. Na to jsem se právě původně ptal, jestli je ten notebook opravdu lepší po všech stránkách než můj PC.

To vím, už jsem Vám včera psal že bude lepší PC sestava než notebook... Ale mě šlo o to že když jsem se ptal jestli je ten notebook lepší než můj PC tak mi tady jezekhifi psal že ne ! tvé PC je lepší ! jako že ten noťas je lepší, ale přitom tu pak napíše cituji: JEŽIŠ SORRY, OVŠEM TO SE NIC NEMĚNÍ I 650TI JE VÍC NEŽ 960M. TEDA NÉ TAK VÝRAZNĚ.

Koukal jsem na ty nový procesory od Intelu Skylake, jsou dobrý na hraní her třeba ? Nevyznám se v tom která řada od intelu je na hraní teď nejlepší, jestli Broadwell, Haswell Refresh, samotnej Haswell, nebo právě zmiňovaný Skylake, mužeš mi prosímtě o těch řadách něco víc říct která je na co dobrá atd ?

Tak jsem použil některé věci od Vás a něco málo jsem tam změnil. Tohle by se mi líbilo www.alza.cz Jen bych potřeboval jestli mi to zkontrolujete a jestli je to všechno dobrý a hlavně aby to šlo dát všechno dohromady a bylo to kompatibilní a nebyl nikde žádný problém. Např. u těch pamětí Crucial, půjdou mi na tuhle desku v pohodě ? na stránkách výrobce nebyli napsané v seznamu podporovaných pamětí RAM tak se pro jistotu ptám. Hlavně mi jde o to abych si na tomhle zahrál nové hry v pohodě aspoň na normální nebo vysoké parametry ve FULL HD. díky.

Do grafiky bych možná ještě mohl investovat více, tudíž bych místo R9 380X zvolil tuto www.alza.cz ten starý PC prodám celý, tudíž budu vše kupovat nové. Ještě se zeptám jestli tahle grafika se vejde do té mojí skříně co jsem vybral a jestli bude stačit a ten zdroj na celou sestavu s touto grafikou.