Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sháním kamerku pro vzdálený přenos

Zdravím.

Předem se omlouvám, jestli jsem zvolil špatnou kategorii.

Potřeboval bych, když jsem pryč z domu, abych se přes telefon (android), přes internet, mohl podívat na obraz z kamery připojené doma.
Je možné toto nějak realizovat? Nechci mít k tomu zapnutý PC. Takže nejlépe jaksi kameru napojit přímo na wifi a vzdáleně se k ní připojit. Je taková možnost?

Kdyby byla možnost aby se záznam nahrával, uvítal bych to, ale připlácet bych si za to nějak extra nechtěl. :-)

Za jakékoli návrhy a připomínky vám patří velké díky.

Pavel

Riešenie je kúpiť si IP kameru, ktorá má možnosť ukladať záznam na vnútornú SD kartu. Aby si sa mohol pripojiť odkiaľkoľvek mimo domova, potrebuješ mať doma rýchly upload a verejnú IP adresu.

P.S. a pripájať kameru na WiFi je blbosť...