Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem (info) Win7, aktualizace po dvou měsících

Jen info pro ty, kteří také nestojí o W10.

Dnes jsem po prověření všech nabízených aktualizací (od poloviny prosince 2015) přistoupil k jejich instalaci. Mám nastaveno nestahovat, nevyhledávat, vše musím vyvolat ručně.

Ze zakázaných se opět vracejí staří známí, přibyly nové fičury.

Vyházel jsem tedy (do zakázaných)

po kolikáté už…
KB 2952664
KB 3035583
nové
KB 3135445
KB 3123862

Ja zase dodávam majiteľom W7/8x jednoduchší spôsob. Jedným klikom. Dávka, ktorá sa dá použiť manuálne, jednorazovo:

Po spustení gwx.bat sa nikdy viac nebude vnucovať násilná Inovácia na prechod W10, odstráni sa Telemetria, usw.

Prípadne je možné pre mierne pokročilými doplniť *.bat o nové riadky po zistení novoobjavených škodlivých záplat (KB), maskovanej Telemetrie, Appraiser.