Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co dřív dokoupit u PC?

ZDravím, chci si dokoupit nové komponenty do PC. Nejsou ted moc peníze, ale musím si koupit novou pc skřín a dál bych rád něco co by vylepsilo trochu výkon ve hře. Vyplatí se koupit první lepší RAM ?

Moje pc aktuálně:

CPU : Intel core 2 duo E6400
Memory: DDR 2 4GB
Grafika: ATI Radeon HD 3870 520 mb

Díky moc za odpovedi.

Změna hloupého předmětu, původně: CO DŘÍV U PC (host)

Dobrý den, vyzerá to tak že RAM je Váš najmenší problém, toto vyzerá celkovo na zastaralú sestavu, neuviedli ste typ základnej dosky ale podle zvyšku hardwaru sa dá typovať že to bude potreba tiež vymeniť, to znamená že bude treba prekopať celý PC, možno sa podarí zo starého využiť CD/DVD mechaniku a HDD, mohli by ste prosím uviesť ostatné komponenty?