Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sluchatka do 50€

Zdravim poradnu, zhanam lacnejsie sluchatka do 50€, iba na doma, na bezne pocuvanie (PC cez MB zvukovku, Sony Xperia Z1, a mozno este nejake prenosne zariadenia s audio vystupom). V podstate mi ide hlavne o dizajn (co najmenej plastov) a o "cisty" zvuk (nic zbytocne prebasovane nechcem). Je mi jasne, ze nepojde o HIFI, bude to v podstate iba nahrada za lacne "spuntove" sluchatka k mobilom.
Nasiel som tento Philips. Ak by mal niekto osobnu skusenost s tymto modelom alebo navrh na lepsiu alternativu, budem rad.
Moznost vyskusat viacere sluchatka v kamennej predajni nemam, dnes vecer objednavam "na slepo"...

Tie Superluxy sa mi bohuzial absolutne nepacia dizajnovo.

Dakujem za nazory, nakoniec som si z dvojice Philips SHL3565BK a Sony MDR-ZX660APB vybral Sony (konstrukcne Philips vyzeral na videach velmi shitovo). Od vcera ich mam doma a som max. spokojny. Dobre tlmia okolie, konstrukcia posobi, ze nieco vydrzi a zvuk je super. Nepotesil iba kratky nevymenitelny kabel.
Prehravanie na PC bez problemov, zato s Xperia Z1 Compact slabo sumia (pocut pri prechodoch medzi pesnickami alebo po stiahnuti hlasitosti na minimum), trochu ma to sere, ale co sa da robit...

//
Zaujimave, po aktualizacii OS sumenie zmizlo. Takze velky brat nakoniec prisiel na to, ako ma po roku prinutit dobrovolne inovovat SW na novu verziu, ktora mi opat sprasi povodne ovladanie. :beer: