Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maps factor navigator

Dobry deň kdo by bol taký milý a mohol by mi poskytnuť link s aplikaciou map factor so SR mapami s priponou apk nemôžem ani cez wifi alebo mobilny net stiahnuť do radia bol by som moc vďačný.

ano ma pripojenie na wifi,len má slabu antenu len taky kablik cca 5cm,nevieš mi poradiť či by bol signal lepši ak by sa predlžil napr: medeným,hlinikovým kablom niekde nad palubnu dosku? potom by problem nebol,len teraz to nemám ako stiahnuť preto by som chcel mapfactor aspom zo SR mapamy.Dik