Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na mobilu nejde nastavit datum

Jako náhradní mobil používám Sony Ericsson K750i (no jo už je to dědeček), ale dnes ráno se mi stalo, že se mi přestalo zobrazovat datum a čas. Čas přenastavit jde, ale datum lze nastavit pouze na 1.1.2000, tudíž je to vše na nic. Nějaký nápad proč se tomu tak děje a jak to opravit? Díky

na plošnom spoji sa už asi vybila záložná bateria,tento telefon,resp.väčšina revízií,ktorá bola na trhu v cz/sk, má maličkú baterku/podobný typ ako v dámskych digitálkach/ na zálohu systémových informácii podobne ako počítač cmos bateriu,takže zrejme zostane len odniesť to do servisu.....

Dobrý večer, mám taky tento problém, nejde ale nastavit ani čas ani datum, vždy se to vrátí na 00:00 a datum mi to nastavuje pořád 01.ledna 2004, ale na displeji se pak zobrazuje, tento formát: 32-???-p312, zkoušel jsem pásma, vypínat automatické aktualizace data a nic nezabralo, vypnutí a zapnutí, vytažení baterie i SIM na nějakou chvíli a nic nezabralo, už si tam nemůžu nastavit ani toho 1.3.2016, to by aspoň jel zítra budík, takto nejde ani čas a tudíž ani budík, ještě počkám pár minut do půlnoci a snad se to spraví samo...

tak jsem to zkusil posunout z 2.března 2016 na 1.března 2016 a zase to celý spadlo, smáznou se hodiny, na displeji se napíše zase ten nesmyslný formát data 32??.... takže jsem si musel nastavit zase 2.března 2016 a jede to s tímto datem, ale je to teda docela špatné, když někdo zjistíte co s tím, napište to sem prosím, díky za poznatky...

dobrý den
Stalo se mi dnes to stejné.nejde nastavit čas ani datum.Podle mě to souvisí s 29.únorem.možná nějaký softwarový nedostatek.)Uvidíme zítra.každopádně by to byla celkem náhoda-stejný telefon,stejný den,baterka k.o.))

Mám naprosto ten samý problém, jde zřejmě o nedostatek software, nebo firmware. Je to k nas ..ání, protože nefungují hodiny, nejde budík, nenahodí se kalendář ani poznámky. Dejte vědět, pokud budete mít nějaký nový poznatek.

Díky! Mám Sony Ericsson D750i a dnes se ukazoval zítřejší datum tzn. 1.3.2016. Posunout formát datumu na správnou hodnotu tzn. 29.2.2016 nebylo možné, při pokusech se zobrazoval datum 01.01.2000. Vrátil jsem nakonec zpět na 1.3.2016, no a zítra 2.3.2016 posunu na 1.3.2016. Uvidíme.