Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční USB

Dobrý den. Mám OS Windows 10 a nedávno jsem si obnovoval tovární nastavení. Dokud jsem ho nedal, bylo vše v pohodě. Čtyři hodiny se mi to obnovovalo. Když se to obnovovilo, zjistil jsem, že když jsem připojil myš, nepřijmulo mi jí a ani mě to neupozornilo, že bylo nějaké zařízení připojené. To samé u klávesnice. Zkoušel jsem připojit flash disk a také mi to nic neoznámilo a nepřijmulo mi to. Ale přitom do nich nějakké napětí jde. Moc prosím o pomoc...

Nainstaluj ovladace (viz web vyrobcu PC). Alebo si skontroluj windows update ci nejake nainstalil, a restartuj.
Win10 neni tovarni nastaveni, v tovarni ti tam dali nieco ine a ne Win10. To co microsoft vola tovarni nastaveni po update na Win10, je uplne rozdrbany windows. A ulozene skutocne tovarni Win (tie funkcne) uz uspesne znicil. Hlavne ze vsetci updatuju na ten hokus pokus.

ovladače přes windows update?? to už je zas apríl?

tipuju update na w10 místo čisté instalace - na ovladače pro win10 se někdo vykašlal - další rozjebávání špatně nainstalovaného systému - nepoužitelný krám se řeší obnovou, která se nemá kam vracet, protože funkční w10 nikdy nezažila.
nemá cenu teď řešit usb ovladač: zachraň z toho důležitá data a zformátuj to.

pak nová čistá instalace.
u ovladačů se začíná driverem chipsetu.

Win10 nema ziadne tovarni nastaveni, to co skusas je funkcia "rozdrbat system do nefunkcnosti". Len ju MS nazval blbo.
V tovarni ti do PC dali Win8 alebo co, ne?
Bud si stiahni od MS instalacku povodnych Win (napr. Win8 alebo co si tam mal povodne) na ktory mas nma webe vyrobcu ovladace, alebo trebars nainstaluj W10 nacisto (instalacka na webe MS) a najdi si ovladace spravne pre W10 a tvoj HW (na vyrobcov chipov apod, neni to aktivita vhodna pre laika)