Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COM Surrogate?

Zdravím,
dnes jsem si všiml když sem najel do správce úloh že mi se mi zobrazí COM Surrogate 2x pod sebou a po zhruba 5 sekundách to zmizne.
PC běží normálně, nevšiml jsem si nějakých chyb.
Něco jsem googlil a dočetl jsem se že by to měl být nejspíš vir.
Chci se vás zeptat, jestli mám Windows radši přeinstalovat nebo to můžu takhle nechat když pc jede normálně a nežere to RAM ani procesor?
Díky všem.

Com Surrogate je program (dllhost.exe) priamo od vývojárov z dielne MS. Objektívne tvrdím, že vývojári vo veľkej novembrovej záplate W10 1511 zámerne niečo sprznili. Náprava nie je možná. Oslovil som písomne kuchyňu MS v tejto veci.

Opisujem, o čo sa jedná pri programe dllhost.exe COM Surrogate, link:

http://pc.poradna.net/q/view/1565034-com-surrogate -w10-home

Cesta k programu x32/x64;

C:\Windows\System32\dllhost.exe
C:\Windows\SysWOW64\dllhost.exe

Pred veľkou novembrovou záplatou W10 Com Surrogate nešaškoval na pozadí.