Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupe nove cb laserove tiskarny

musim koupit do kanclu novou cb tiskarnu, do ted jsme meli Panasonic KX-P7105, duplex . Byl jsem s ni max spokojen. Odesel valec a kdyz k tomu koupim toner tak jsem na 5300. To nema smysl uz dal zivit. Jaksi mi tady ujel vlak a nabidka je velmi obsirna, tedy orientace velmi tezka. Potrebuji duplex to je podminka, vystav je max 5000 stranek za rok (dve krabice) a dva tonery na rok bylo max. co jsem spotrebovali. Potrebuji neco ne moc hlucneho a spotrebak, aby byl adekvatne drahy asi jako pred tim (toner cca. 2tis). Cena tiskarny cca. 9 tis. Jo a nemam rad HP jaksi z principu, tak mi prosim neco poradte.

tak jsem 3360 dnes naistaloval chytla se na první pokus. Zatím je přes USB (někde jsem zabordelil pytlík s RJ45, tak to nemám na co nacvaknout) jazyk PCL6 tak jako předchozí Panasonic. Tichá, rychlá a velmi pěkný výstup. Ovšem má to jednu chybu se kterou si zatím nevím rady. Netiskne to např. typ písma Courier New , tedy v módu True type, pouze jako bit image (jako obrázek) vytiskne vše. Všechno je anglicky (česky nic), takže si moc nepočtu. Že bych něco někde opomněl nainstalovat, že ten font nezná ?