Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním ovladač (D347PRT SCSI Controller)

Při upgrade s XP Home na Vista Ultimate si instalační proces vyžádal nejnovější ovladač
pro SCSI a RAID:D347PRT SCSI Controller.Může mi jej někdo přeposlat?Mám verzi 5.1.2600.2180 z 1.7.2001. E-mail:souswork@razdva.cz
Děkuji Jarda
Změna předmětu, původně: Ovladače
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Those are virtual scsi devices caused by daemon tools and alcohol 120%.
To work around the problem, just uninstall these programs. Reboot.
Then restart the vista upgrade.
Enjoy!

Odinstalovat uvedené programy, restartovat, znovu zkusit nainstalovat Vistu, užít si to.
Před odinstalací doporučuji zrušit virtuální mechaniky.