Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet 10" s LTE do 7K¨?

Potřebuji jako dárek vybrat Tablet do 7.000Kč s velkou obrazovkou a s LTE.
Bude to sloužit na doma pro jednoduché karetní hry, popřípadě surfovadlo, Skype mimo domov (nemocnice atd.)

Zatím jsem vybral tyto 3 kandidáty, který byste brali vy?
Moc se v těch rychlostech procesorů a obrazovkách nevyznám.

http://www.czc.cz/porovnat?code=184456&code=176642 &code=175397

Na FUP mám firemní paušální smlouvu asi 1,5 - 2 GB za 150Kč. Je to jenom vždy na pár dní v nemocnici, takže to moc využitý není. Na doma bude WiFi, na karty, takže nic mmoc výkon není potřeba.
Pořád váhám zda Lenovo nebo ASUS.
To Lenovo má lepší parametry, ale zase už jsem 2x vracel NTB Lenovo - takže moc důvěry k němu nemám.

Extremne tezky rozhodovani:

Asus - lepsi znacka
Lenovo - lepsi rozliseni displeje
Asus - lepsi procesor (ten Atom je o tridu jinde nez ten Mediatek)

Evidentne jsou to dva jasni kandidati, ale sam teda take nevim, pro ktery bych se rozhodl, kdybych si mel vybrat.