Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s Micro SD

Dobrý den, mám problém s paměťovou kartou do mobilu. Když mám v mobile paměťovku (Micro SD HC 16gb) tak se mi neukládají screenshoty, nemůžu stahovat, neukládají se fotky apod. Prostě jako by na tu paměťovku nic nechtělo a to i když není vůbec zaplněná. Když v mobile není, tak vše funguje ok.

Děkuji

Prvni co musis zkusit, je vlozit jinou sd-kartu, tim vyloucis nahodnou malo pravdepodobnou moznost, ze je chyba na strane karty.

Bohuzel ale jinak pro tebe mam spatnou zpravu, ty stary Mediateky, co v tom telefonu mas, tohle delaly bezne. Proste tam neco uhnije a zacne to takhle zlobit. Da se to docasne odstranit resetem do tovarniho nastaveni, ale treba po mesici to udela zase a pak se ty problemy stupnuji, tohle jsem take zazil a najdes spoustu odkazu na podobne chovani smartphonu s Mediatekem pres Google.