Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 8 error

Zdravím, nedávno jsem resetoval ntb přes recovery a nyní nechce naběhnout.. Vždy se dostanu na načítací obrazovku výrobce kde se načítací kolečko točí do zbláznění pak naběhne věta příprava aktualizace 100%.. Pak obrazovka zešedne a následuje věta Konfigurace aktualizací Windows se nezdařila. Vracení změn nevypinejte počítač.. Už to udajne změny vrací 4 hodiny a na to, že tam mám pouze OS a sadu officů je na můj vkus nějak hodně.. Nemá někdo nějakou radu?

Jak presne si robil to recovery? Ho predsa urob znova, mackanim spravnej klavesy po zapnuti (zavisi od vyrobcu) a urob uplne recovery.
P.S. ked si potrebujes predtym zalohovat nejake data tak nabootovat najprv live linux napr. ubuntu z USB sticku a zalohovat si data.

A po tom recovery to nechaj ukludnit par minut a vlez do ovl.panely-windows update, daj vyhladat aktualizacie, nainstalit, a restart a tak dokolecka, bude to trvat par hodin. Nic pri tom s PC nerob, nechaj to len updatovat, nech sa to zas cele nerozosere.