Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné zesílení hlasitosti

Zdravím,

obracím se na vás, protože si už nevím rady.

Při přehrávání videí na Youtube a přejití na další video se z ničeho nic zesílí hlasitost přehrávání, i když úroveň hlasitosti je stále stejná (např. 22). To stejné nastane i v případě pozastavení přehrávání na Youtube nebo také u filmu. Zkoušel jsem vypnout mikrofon, ale nepomohlo to. Aktualizoval jsem ovladače zvukové karty, také bez výsledku.

Notebook: Asus X553M
OS: Windows 10

Moc vám děkuji za pomoc.

Luke

Urovni hlasitosti je vela. Globalna vpravo dole, potom mixer vpravo dole (tusim klikom pravym na ikonku), plus dalsie posuvniky su v ovl.panely zvuky v detailnych nastaveniach repro. A dalsi posuvnik je v samotnom prehravaci na youtube.
Zisti si ze ktory sa posuva a potom si zisti preco, napr. to robi nejaky program na pozadi, alebo nefukcny prehliadac internetu, alebo blbe ovladace (odkial si ich tahal? Mas tie z webu vyrobcu NTB? Bol tam tren hokuspokus10 uz od vyrobcu NTB? Ak ne tak naco si tam daval nefunkcny hokuspokus10?) a podobne.

Všechny tyto nastavení jsem procházel a různě zkoušel jestli to něco z toho nedělá, ale beze změny. Vždy když se hlasitost sama zesílí musím ztlumit reproduktory posuvníkem vpravo dole (v ten okamžik ihned skočí hlasitost na dost nižší úroveň, i když ztlumím jen o minimum). Ovladače mám ze stránek výrobce NTB. A W10 je upgrade z originálních W8.1 co v NTB byly.

https://www.asus.com/Notebooks/X550VB/specificatio ns/

Operating System
Windows 8 Pro
Windows 8

Tak si tam nainstaluj W8.1, instalacka je na webe MS. Alebo kontaktuj asus nech ti poslu original recovery a stazuj sa ze nejaky dementny imbecil to updatoval.

P.S> a este by cloveka zaujimalo ze co nazyvas slovami "kompletní reinstalaci systému", a kto tam instaloval potom jake ovladace a dalsie aplikacie, a jak je to vsetko nastavene.