Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 8 nebo 7 na notebook?

Dobrý den mám notebook lenovo( 2,5 ghz 4gb ram a intel hd graphics) žádný zázrak to není :D ale na hraní her to nemám :) chtěl bych se zeptat zde lidí co tomu rozumí jestli je lepší si na něj nahrát windows 8.1 nebo sedmičky. děkuji za každou radu :)

Nepíšeš o jaký model se jedná, ale počítač by měl již být dodáván s operačním systémem. Pokud ne, pak doporučuji zakoupit tu verzi systému, pro kterou jsou dostupné ovladače. Samozřejmě lepší je koupit novější Windows 10. Vojta, Lenovo Ambasador

asi neumíš nainsalovat Windows.

ano správna odpoved na "na poradne se rieši tolko problémov s win 10 a ram" aneb poviem oni majú problém a ty odpovieš lebo ja som poleno. dobrý logic si teda. Ja win10 nemal nikdy (teda na A55A som ho mal asi týždeň ešte technical preview pred vyjdením oficiálneho), ale rozhodne mne je win 10 ukradenej. I ja sám s ním mám isté skúsenosti (riešenie problémov na počítačoch iných, nie na mojich len abys pochopil)

jasne hlavne že ty placeš nad osmičkami a vychvaluješ win10 a že normálne fungují, ak pre teba je normálne fungovanie mať na 90% zaplnenú 16GB ramku když si na ploše a máš spustené čisto len procesy systému windows, tak prosím, nainštaluj si ho klidne, ja bych si ho nenainštaloval nikdy, aspoň teda konkrétne tieto buildy, možno po redstone update zmením názor.