Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava na Intelu nebo AMD

Zdravím, budu "upgradovat" znamému PC. Jelikož na tom není finančně moc dobře musím to provést co nejlevněji a zároveň s tím udělat něco aby to bylo dost svižné na nějáký internet,filmy a videa na netu, takže nic extra... Z jeho sestavy použiji jen nějáký noname 350W zdroj a samotnou bednu s CDromkou nic jiného použít nejde.
Grafika bude rozhodně itnegrovaná, nicméně se stavím nad to jestli použít nějáký ten AMD (a6,a8), nebo nějáký intel s integrovanou v těch se nevyznám...
Může někdo poradit co by měla být lepší volba ?

Na internet a filmy na internetu je to šumafuk... Na prehrávanie filmov uložených v PC je potrebné vedieť o aké filmy sa jedná (rozlíšenie, použitý kodek, dátový tok...).
V dnešnej dobe prehrá video akákoľvek kancelárska zostava. Dôležitejšie je nezasrať si systém kadejakými priblblými kodec-packmi all-in-one apod., ale používať normálny prehrávač, ktorý tieto blbosti nepotrebuje.

Ešte raz: AMD je lacnejší ako INTEL...

Jo, on bude asi ten návrh od M-Pola nejlepší, protože to bude mít malou spotřebu která je podle mě + u noname zdroje 5let starého a v kombinaci s SSD by to mělo podat uspokojivý výkon... Jde mi o to, že momentálně zapne prohlížeč a procesor mu běhá po stropě :-)

Tak zdroj má na +12vetvich 14 a 13A, takže si myslím že naprosto vyhovující, stará deska microATX takže do casu by to taky mělo vlezt, zjistil jsem, že mechaniku i HDD(7200) má SATA, takže použitelná taky.
Jen pro kontrolu radši opakuji... Mohu teda objednat, že?