Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kaspersky - recenze ???

Dobrý den, doufám že jsem dostatečně trefil předmět, jestli ne, tak se předem omlouvám:-[.

Našel jsem recenci na Kaspersky antivir, ale nerozumím tomu jedinému mínusu. Mohl by mi to prosím něko vysvětlit?
go.php

A prý se Kaspersky obtížně odinstalovává - v čem je problém?

připojení streamu ke každému souboru na disku nemusí každého těšit
---
stream - presneji alternate data stream jsou informace ktere se daji pripojit k souboru na NTFS disku -- kaspersky si znackuje soubory signaturou KAVICHS - laik tyto znacky nepozna-netreba se tim zaobirat.