Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podporuje Win XP Pro Dualcore(obe jadra najednou)?

Dobry den vsem. Chtel bych se vas zeptat jesli Windows Xp Pro podporuje Dualcore (tim myslim jesli vyuzije oba jadra ). Jesli to de ale musi se to nejak nastavit nebo se musi stahnou najaky Patch prosim poradte jak bych to mohl udelat nebo popripade kde bych mohl stahnout patch. Mam procesor: AMD Athlon64 X2 DualCore 3,8000+ a nainstalovany Win Xp Pro + SP2. Jesli nekdo vi neco o praci dualcoru ve Win XP prosim ozvete se na mail: trp.maly@seznam.cz nebo icq: 343545189
Budu rad za jakoukoliv presnou invormaci, predem Dekuji

Wow to byla rychla odpoved dik moc :) . Me slo akorat o to ze sem slysel ze na XP dualcory behaji jako single ale ted kdyz rikas ze to bezi tak to bezi :D asi teda. Ve spravci zarizeni mi to ukazuje AMD Athlon X2 3,800+ a to mi ukazuje 2x takze ho asi rozeznal. Ale mam takovy pocit ze kdyz spoustim u hry rekneme 2 klienty tak me to bezi furt na 1 jadre. Nebo ty jadra oba zacnou makat pri extra zatezi?

diky moc lidi ted vim ze mi dualcore bezi naplno takze o vyuziju teda ve Winech :D zatim na to neni moc aplikaci ale kupoval sem Procik truchu do budoucna a Unreal engine 3 pojede na Dualcore naplno taze se bude smazit :) doufam ze se moje ocekavani splni. Dik moc a GL