Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení SSD disků pod Windows 8.1

Dobrý den,

Jak nastavit optimalizace (defragmentace) a nastavení SSD disků pod Windows 8.1?
Je nejlépe nastavit - Zapnuto – jednotky se optimalizují automaticky – Jednou týdně, nebo vypnout?
Jak nastavit indexaci souborů na SSD disku?
Je lépe ji vypnout?

Děkuji

Ked si instaloval system rovno na SSD, tak system si sam defragmentaciu obsluzi (vypne). Ked si klonoval system z mechanickeho HDD, tak defragmentaciu vypni (na SSD zbytocnost a disku skodi).

Indexacia suborov ma vyznam na vyhladavanie v dokumetoch a dalsich uzivatelskych suboroch, ktore nemaju co na SSD hladat.
(predpokladam, ze SSD mas na system)
Takze vypnut.