Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JBL GO - bluetooth reproduktor/problem s pripojením k notebooku

Ahojte, dnes som si kúpil http://reprosustavy-a-reproduktory.heureka.sk/jbl- go/ JBL GO a bezproblému som ho sparoval v bluetooth s HTCčkom aj s SAMSUNGom ale moj notebook ASUS(win 8.1) proste nedokaže najsť žiadne spojenie ... zapol som bluetooth a dal vyhladavať, na JBL GO som samozrejme spustil vysielanie no proste žiaden kontakt...

kde by mohla byť chyba? :-)

já mám bt repro od Lenovo a taky se to ve W identifikuje jako headset, v nastavení zvukového výstupu to je? hláška o stavu zařízení je tak zajímavá, asi tak jako, že se repro identifikuje jako headset :-) předpokládám, že tam budou dvě volby jedna headset s mikrofonem a druhá headset stereo, tak vybrat tu druhou možnost stereo.