Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska nenaskočí MSI 6734 (KM4M)

Dobrý den.Našel jsem doma tuhle desku a už ji zkoumám asi týden.Je vyčištěná a přepastovaná ,ale mám problém se spuštěním obrazu.Když jsem ji poprvé zapnul bez monitoru jen zdroj,RAM a procesor ,tak se zapnula a pípla.Poté jsem jí dal grafika (vyzkoušená a funkční) a klávesnici USB (z mého aktuálního PC).No a po zapnutí už nepípla jen se točí ventilátor od CPU a nic se neděje.Zkoušel jsem přidat RAM ,nebo vyměnit ,ale pořád nic.Zkoušel jsem i jiný zdroj ,ale také nepomohlo.Zkoumám to už skoro týden a dnes mi to udělala znova.Náhodně jsem ji zapnul bez ničeho a pípnula a když jsem přidal monitor a klávesnici ,tak nic.RAM jsem neměnil.Na netu jsem ještě našel forum kde psali že se má na začátku dát ram DDR 333Mhz a pak v biosu vypnout kontrolu Voltage ,ale pořád stejný problém.

Prosím Vás o radu.Děkuji za rady.

https://cz.msi.com/product/motherboard/KM4MV.html# hero-overview

Když jsem ji poprvé zapnul bez monitoru jen zdroj,RAM a procesor ,tak se zapnula a pípla

Musíš ju dostať do tohoto stavu a musí sa spustiť opakovane. (čaruj.. spusti bez ram, reset CMOS, vyber/znovu založ CPU..) Akékoľvek pípnutie speakera pri tom je znamenie, že duchovia sú veci naklonení.