Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor jede jen na 33 %

Zdravím,
mám problém s procesorem, poté co se mi u notebooku rozbila baterka(http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=7&t=170011&p =1336424#p1336424 )klesl výkon procesoru na 33 %. NB zatím používám tak, že je připojen trvale na nabíječku. Myslíte že když koupím novou baterku vrátí se to do normálu? Ale to že tam není baterie by nemělo mít vliv ne? Nechce se mi utrácet za novou baterii, pokud by to zůstalo takhle pomalé.

Přikládám fotky z CPU-Z a další.
aa8gax
aa8gng
aa8gwy

Díky za rady.

Ano to vím, ale výkon není nikdy větší než tech 33%. I kdyz delám nejake narocnejsi veci. Predtim než se rozbila baterie bylo vse ok, prubezne se menilo vitizeni porcesoru. Ted se mi nekdy sekaji filmy a např. prace s webovym prohlizecem je strasne pomala.

Dobrý den, skuste vybrať baterku, počkať cca 10 minut, na 10 sekund pak stlačiť tlačidlo napájania a potom založiť. Nemáte náhodou v OS nastavené v napájacích profiloch obmedzenie výkonu procesora? nebo poprípade v BIOSe ste nič neprenastavovali? skuste ho resetnuť do defaultu.

Jaky vykon, kde? Jak meras tie % ?

Baterka v NTB byt vobec nemusi, ak ti to vyhovuje tak to kludne pouzivaj bez baterky.

Ked je blbo nasobic CPU len na baterku a pri zatazeni, tak si skontroluj ovl.panely - energia, podrobne nastavenia planu a tam CPU min a max ked sa ide na baterku. A aj nejake utility od vyrobcu NTB.
Moze to suvisiet aj so samotnou baterkou ak neni original apod ze EC/BIOS nedovoli ist vyssie.