Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil Lenovo - nejde stahovat hry na paměťovku

Dobrý den. Prosím o radu. Na paměťovou kartu v mobilu se mi uloží fotky i filmy, ale hry prostě nejdou. Mám pro dcerku v mobilu 3 hry, jsou v paměti telefonu, víc se jich tam nevejde :(. Řešil jste někdo podobný problém? Zkoušela jsem i uvést mobil do továrního nastavení, nepomohlo..Předem moc děkuji za radu. Romana

Nepíšeš o aký konkrétny typ mobilu sa jedná. Áno, novší android inštaluje aplikácie-hry výlučne do pamäte telefónu. Je tam obmedzenie na zápis na kartu...
Stačí si trošku o tom prečítať - ak ťa to zaujíma. Riešenie existuje, ale nie je pre úplných laikov...